| aleandree16star a întrebat:

Hey prietena mea are un porcusor de guineea si i-a taiat din greseala mustatile.Mai cresc mustatile porcusorile de guineea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adriana91626 a răspuns:

Mustatile mai cresc, ca la orice animal...cand eram mica aveam un catelus ...si i-am taiat mustatile ca mna.laughing. o sa ii creasca mustatile la loc dupa vreo 2-3 săptămâni

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''din greseala''

| Antonio_Winchester_1996 a răspuns:

Presupun ca da

| Adi_Necula_1998 a răspuns:

laughing)) ce-a mai amuzanta întrebare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adi_Necula_1998):

Cea mai proasta gramatica.

| aleandree16star explică (pentru anonim_4396):

Cine vorbeste

| Adriana91626 a răspuns:

Da, ii creste la loc peste 2-3 saptamani...la orice animal se intampla...eu cand eram mica i-am taiat mustatile motanului meu, dar peste 3 sapt. i-au crescut la loc complet