| anonim_4396 a întrebat:

HeY-probleme cu celulitalaughing
am slabit foarte frumos in ultimii 2 ani 2009 si 2010
da mi-a ramas putina celulita si se vede foarte uratsad
ce pot sa fac?
Tin sa precizez ca mananc sanatos si fac sport minim o ora pe zi?
P. S:sunt prea mica pentru creme si salon, masaj, deci e subiect tabu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face împachetări acasă cu cremă termică anticelulitică (se găsește în comerț).
Pa, pa.

| Xonia a răspuns:

Cati ani ai?

| SunShine_3102 a răspuns:

Am avut si eu problema asta si am rezolvat-o

| loverock a răspuns:

Cel mai bun este zaltul de cafea. Cand faci dus te umezesti putin si dupa aia te freci cu zalt de cafea pe suprafata dorita. Chiar are efect. Incearca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

14...nu ca ar fi problema majora... dar eu sunt si slaba si sare tare in ochi