| Anda112 a întrebat:

Cum pot scapa de celulita? Am inceput sa mananc mai sanatos,sa ma documentez despre alimentele ce topesc celuita. Am inceput sa fac sport,masaj cu creme anticelulitice, periaj. Insa in ultima saptamana am fost plecata si nu am putut desfasura normal zilele.iar celulita e mai rau ca inainte.Ce pot face? Mentionez ca am celulita vizibila doar pe fesieri.

5 răspunsuri:
| Pacurar_Claudiu_1990 a răspuns:

Alearga in fiecare seara doar atat trebuie sa faci in prima seara putin cat rezisti tu iar apoi din ce in ce mai mult.ai grija la febra musculara.bafta

| Anda112 explică (pentru Pacurar_Claudiu_1990):

Mersi mult! Mai am o intrebare, saritul corzii are efect asupra celulitei?

| haineieftine1989 a răspuns:

Uite aici cum sa scapi de celulita
http://aflati.com/......-stii.html

| Monica123456 a răspuns:

Incearca sa nu mananci decat fructe.dar foarte putine..cand ti se face foame sa bei o cand de apa dau tot asa..si eu am celulita si la mine incepe sa dea roade..Succes!

| Anda112 explică (pentru Monica123456):

Ceea ce spui tu..pare a fi infometare..pentru un corp sanatos iti trebuie si carbohidranti si proteine slabe si fibre.Eun sunt o fire sportiva si am nevoie de energie din hrana