| LittleLittleMarmaid_1333 a întrebat:

Hey, referitor la postarea anterioara, pot exista scurgeri vaginale maronii din cauza unei raceli?straight face
FUNDA PT. UN RASPUNS CORECT!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o viitoare menstră.
Şi de unde ştii care este răspunsul corect? Ne testezi sau ce?
Poţi face un ecograf să vezi dacă ai o afecţiune a aparatului genital.
Tot nu vrei să mergi la doctor, doar el este singurul care te poate trata conform unui diagnostic diferenţial. Aici primeşti răspunsuri orientative şi atât.
Fundiţa este dată de site, tu eşti subsidiar!
Pa, pa.

| tyana a răspuns:

Esti inainte cu o zi sau doua de ciclu? Daca da atunci aceste scurgeri sunt oarecum explicabile. Daca nu iti recomand sa te vada un ginecolog cat mai urgent pentru ca sunt scurgeri anormale.Multa sanatate

| ROBERT_4874 a răspuns:

Foarte posibil sa ai o Anexita sau ceva legat de chist ovarian.

| LittleLittleMarmaid_1333 explică:

Nu neaparat ca nu vreau sa merg la doctor dar poate a mai trecut cineva prin ceva asemanator si de asta, nu vreau sa testez pe nimeni.
Pai, majoritatea daca nu vad FUNDA nu raspund.
O sa incerc sa nu mai incurajez astfel de manifestari.winking
Nu sunt inainte de ciclu deci...ma gandeam ca poate din cauza ca am racit, nu cunosc la perfectie "ingenioasa masinarie umana."
Multumesc tutuor de sugestii.:*