| NikuKst a întrebat:

am o problema, eu cu iubita mea avem 2 luni impreuna si pe ea o simt din ce in ce mai rece fata de mine, vreau pareri legate de asta, pe mine ma poate afecta gelozia (sunt ff gelos din pacate ). De ceva vreme ma chinui sa inteleg ce vrea deoarece e ff timida ( inainte imi dadeam imediat seama ce vrea dar acum nu mai pot sa "citesc" asta in privirea ei ) nu mai stiu ce sa fac, rog seriozitate. Va multumesc happy

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Cred ca intre voi a intervenit rutina zilnica,fa-o sa simta ca esti langa ea, chiar daca esti gelos, nu ii arata asta, pastreaza pentru tine.Fa-o sa se simta bine in preajma ta, nu stresata ca esti prea gelos. Funda? big grin

6 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

De ce mai esti ma gelos daca zici ca e foarte timida., daca era una de aia mai "nebuna" da sa zicem. dar asa de ce sa fii gelos?
Poate a patit ceva in familie sau tu nu o iubesti asa cum trebuie. straduieste-te.

| NikuKst explică (pentru StalkerSoul):

Problema e ca ea sta cu multi baieti si am observat ca, cu ei nu e timida deia sunt si asa gelos, crede-ma ca o iubesc cat pot eu de mult. oricum mersi pentru ajutor happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru NikuKst):

Dupa 2 luni o iubesti, hai fugi de aici. nici macar nu o cunosti si o iubesti, mor cand vad dusi deastia ca tine. s-a saturat de tine, iti dai seama ca vorbind cu mai multi are de unde sa aleaga, si in toadeauna gaseste ceva mai interesant.

| StalkerSoul a răspuns (pentru NikuKst):

Naspa asa poate i s-a pus pata pe altul. vorbeste cu ea! Nu merita sa pierzi timpul aiurea!happy Sa nu regreti mai tarziu.happy

| Pitica99 a răspuns:

Pai. nu mai simte nimic pentru tine. stiu ca nu mai simte nimic pentru ca am trecut si eu prin asta laughing) si am primit papucii laughing dar nu am suferit. asa ca dai si tu papucii si tu iti gasesti pe cineva iar ea sa stea cu ''prietenii' ei! big grin Funda? puppy dog eyes

| Pitica99 a răspuns:

Pai. nu mai simte nimic pentru tine. stiu ca nu mai simte nimic pentru ca am trecut si eu prin asta laughing) si am primit papucii laughing dar nu am suferit. asa ca dai si tu papucii si tu iti gasesti pe cineva iar ea sa stea cu ''prietenii' ei! big grin Funda? puppy dog eyes