| bonyta53 a întrebat:

Am avut mana rupta si sunt operata ...imi poate spune cineva de ce nu am avut dureri? ciudat nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Pai ai avut noroc. Fiecare cu organismul sau.macar zi mersi ca nu ai avut dureri big grinbig grinbig grin

| Alien a răspuns:

Minti!

| Iullyka_7527 a răspuns:

Depinde de corp. e posibil sa nu te doaralove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai fost imuna, sau de genul asta!
Ori...
. Doctorii au fost buni!

| aaar a răspuns:

Simplu ai fost prea concentrata la ceva anume si nu ti-ai dat seama.

| bonyta53 explică:

Nu mint ...prostule