| MIRUNA_3089 a întrebat:

Am avut mana rupta acum un an... Si totusi inca o simt ciudat... Daca ati putea sa-mi spune-ti si mie niste exercitii pe care as putea sa le fac pentru mana aceea va roooggg muuullttt. FUUNNNDAAA! SI VOT LA TOATE

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mirunik28 a răspuns:

Buna mirunahappy! si eu am avut mana ruptasad uite ce poti sa faci sa iti iei o minge mai moale sau ceva care poti sa tii in mana mai moale si strangi -desfaci; strangi-desfaci si asa in continuare, trebuie sa o masezi si sa ai grija de ea. sper ca ti-am fost de folos si sa stii ca ti-am spus din propia experientahappy