| anonima2405 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi:ma voi duce pentru prima data cu avoinul si imi este un pic frica adica cand ma gandesc la cum se prabusesc avioane deja tremurlaughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Stai linistita laughing, este prea frumos cu avionul, cand se ridica de la sol iti da o senzatie ca aceea cand urci cu liftul doar ca e mult mai amplificata. Si iti dau un sfat, nu sta pe partea de mijloc, o sa fie enervat zgomotul de la motoare, in fata sau in spate e mai ok. Drum bun!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca asta.Este pentru raul de miscare.
Sursa:http://www.csid.ro/medicamente/emetostop-comprimate-30-mg-11745529/

| Gizăz a răspuns:

Statistic vorbind e mai probabil să mori într-un accident de maşină decât într-unul de avion. Gândeşte-te la asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, anul trecut s au prabusit cateva avioane, dar au fost sute de mii de accidente auto. Ai sanse mai mari sa patesti ceva cand iesi pana la magazin sa iti iei o paine decat atunci cand zbori cu avionul

| mihai69 a răspuns:

Ia-ți o parașută!

| stefaniastefi a răspuns:

Stai linistita laughing nu prea s-au mai prabusit avioane in ultima vreme laughing

| Mira1234567 a răspuns:

Keep calm, n-o sa patesti nimic