| RoxanaMB a întrebat:

am o cunostiinta care pare sa aiba o problema de sanatate (cred ca este o boala autoimuna) foarte grava dar nu sunt foarte sigura.
Are probleme cu articulatiile, sensibilitate foarte mare a pielii (sangereaza foarte usor), oboseste foarte repede, si poarta masca de protectie.
Credeti ca este o boala autoimuna, ceva gen lupus, sau ce ar putea fi?
Dau fundita, multumec! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu suntem medici ca sa stim asta.

| RoxanaMB explică:

M-ai lamurit! laughing)