| Ryzz a întrebat:

Hey, TPU! Am o problema: acum 2 zile am urcat si coborat de pe Ceahlau si cand am ajuns jos imi erau infundate urechile, de fapt semi-infundate; Dupa ceva timp s-a desfundat una dar ieri, cealalta ureche (stanga) nu se desfunda si incepea sa ma si doara! (parca se misca ceva in ureche, cand dadeam din cap x( ) Iar azi a inceput urechea dreapta sa faca la fel.(s-a desfundat cea stanga) Nu stiu ce sa mai fac!
Cine stie niste "leacuri" sau ceva ...plsss! Ms pentru timpul acordat! (FUNDA)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| andrutza1323 a răspuns:

laughing pai. Si eu am fost la CEahlau si am patit asa. SE intamla mereu e ceva normal. noi fiind la altitudini mari se infunda urechile. Deci nu te ingrijora. Nu'i nimic grav