| EightSix a întrebat:

Am o problema in legatura cu o durere.Am o durere intestinala dar stiu ca are loc sub coastele din partea dreapta si am o senzatie de discomfort urata.Cum as putea vindeca aceste dureri intestinale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
Te rog mult sa ti cont de raspunsul meu pentru ca nu doresc ca altcineva sa pateasca la fel ca si mine. Trebuie sa mergi la doctor deoarece tu nu poti face nimic decat sa mananci mai sanatos. Si eu am incercat asta si am amanat luni de zile vizita la dentist, acum 3 masele sufera de o infectie urata. Lucrurile se vor agrava pe timp ce trece iar noi nu putem face nimic! Mergi la doctor, ai acest drept, bucura-te ca exista medicamente care altii si le-ar dori dar nu le au. Mergi la doctor si iubeste-ti sanatatea! Daca esti sanatos viata este mai frumoasa!
Iti doresc o zi buna si sanatate!