| sebitzu007 a întrebat:

am o problema mai delicata, mai exact simt o miscare in articulatia degetului mare sau in tendonul de desuptul capului degetului.
Exista posibilitatea de fracturare sau sa imi fii intrat ceva in el daca da sau alte probleme sa imi ziceti si ce trebuie sa fac, dau Funda si recunostinta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutor ajutor, sunt un pinguin.

| sebitzu007 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos da raspuns pentru mine ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebitzu007):

Da am, ajutor ajutor, sunt un pinguin.