| Michaela89 a întrebat:

Hey TPU..am si eu o problema thinking Mi'e foame mai mereu..chiar si dupa o masa importanta a zilei, la maxim 20 de minute mi se face iar foame..Am 14 ani, deci..de ce credeti? E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Consulta medicul.
http://www.turdanews.net/......mpul-.html
Te pup!

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Eu zic sa consumi mai multa apa, de preferat inainte sa mananci si asta iti scade pofta de mancare. nu e chiar asa `paranormal`si mie imi mai e foame cateodata si mananc ca un nebun laughing. Bafta!

| CorneliaC a răspuns:

N-am mai auzit de asa cazuri. Eu stiu ca mananci atat cat iti incape in stomac. Nu mai mult. Da cum de iti e foame mai mereu? Asta nu pot sa-mi explic nici eu

| DanielMister a răspuns:

Depinde ce mananci. Unele feluri de mancare iti dau mai multa energie decat altele.