| alehar05 a întrebat:

Am o prietena care imi povesteste constant ca iubitul ei termina foarte rapid, ca ii tin maxim 7 minute. Credeti ca problema e la ea sau la el? E normal sa dureze atat?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca asta se vorbeste in familie, relatie, intre cei doi nu pe TPU

| alehar05 explică (pentru RAY):

Nu se vorbeste pe TPU,se întreabă, probabil asta este scopul site-ul si de asta exista si categoria "dragoste si sex". E amuzant cum va luati aiurea pentru ca intreb pentru o prietena, de parca ma bag in relatia ei, daca femeia vrea sa stie daca are o problema are abslout orice drept sa intrebe "prin mine" si voi nu aveti niciun drept sa va bagati aiurea, daca nu aveti nimic ce ar putea sa o ajute.

| RAY a răspuns (pentru alehar05):

Da cu siguranta asta e scopul acestui site sa ne dam parerea despre cate minute e ok sa facem sex

| alehar05 explică (pentru RAY):

N-ai cu cine,nu ti-a cerut nimeni parere si nici nu e vorba de pareri aici, aici e vorba de o persoana care considera ca are o problema si doreste niste "sfaturi", nu niste "pareri". Mai sus sunt persoane care au inteles si au incercat sa ajute, tu face parte din categoria persoanelor care nu sunt aici sa ajute ci sa judece, bafta in viata cu o asa atitudine

| RAY a răspuns (pentru alehar05):

Am o prietena care imi povesteste constant ca iubitul ei termina foarte rapid, ca ii tin maxim 7 minute. Credeti ca problema e la ea sau la el? E normal sa dureze atat?

este o intrebare existentiala a umanitati din prezent, parerea mea este o intrebare pusa la misto, fara sens, logica, plus ca isi barfesti prietena urat din partea ta

| Violleta2022 a răspuns:

Problema este la baiat!
De ce termina atat de repede?
Pai, anii lungi de masturbare excesiva, duc la ejaculare precoce!

| Hammurabi a răspuns:

Păi nu prea are cum să fie problema la ea.
Normal e să ajungi să te poți controla și să dureze atat cât trebuie.
Dar chestia asta se obține în timp, după ceva experiență.

| ywar a răspuns:

Nu vrei sa ne terminam impreuna? Adica vin si eu si ne terminam, aia se termina in legea noastra si in acest fel inteligent ne si incalzim, ca-i iarna!
Ce discutii inteligente aveti! Foarte tare, vad ca numai asta aveti in cap.

| alehar05 explică (pentru ywar):

Nu era nevoie sa raspunzi daca nu aveai ceva inteligent de spus. Ce ti se pare anormal in a vorbi cu o prietena despre sex? Sunt sigura ca si voi barbatii aveti astfel de discutii.

| ywar a răspuns (pentru alehar05):

Vorbim, fara de tagada. Dar voi, generatia cea tanara si nervoasa - doar asta aveti in capsor. Sunt un barbat matur, am alte prioritati.

| alehar05 explică (pentru ywar):

Nu avem doar asta in cap, stai calm! Nu suntem niste obsedate, nu vorbim doar despre sex, avem cu totul si cu totul alte prioritati, doar ca uneori se mai strecoara si astfel de subiecte si cum spuneam nu vad ceva anormal in asta.

| eugeniu2020 a răspuns:

La fiecare e diferit, si inca ceva - prietena care ti-a povestit, nu e numaidecat sa zici asta si in public pe internet, e ceva privat!

| alehar05 explică (pentru eugeniu2020):

Ea m-a pus sa intreb?‍♀️

| alehar05 explică:

Pentru mine o "curva" isi vinde corpul pentru niste lucruri materiale, te asigur ca prietena mea nu face asta. Nu le discuta in public, le discuta cu mine si doar cu mine, ne cunoastem de 16 ani, nu ar avea motive sa se fereasca cu ceva de mine si ea stie prea bine asta. In niciun caz nu a incercat sa il faca de rusine pe el, avand in vedere ca se intreaba daca problema nu e cumva la ea, incercati sa nu mai judecati si sa ajutati(daca aveti cu ce).

| eugeniu2020 a răspuns (pentru alehar05):

Ce prietena si-ar pune prietena sa intrebe subiecte intime despre relatiile sale sexuale pe net? doar cele amorale si fara inhibitii!

| alehar05 explică (pentru eugeniu2020):

Trezeste-te la realitate! Pentru ce este acest site? Eu stiu ca este pentru a pune intrebari, de ce este categoria "dragoste si sex"? Pentru a pune intrebari legate de dragoste si sex. Ai un raspuns pentru intrebarea mea? Cu siguranta nu, asadar iti propun sa nu mai cauti cu mine