| SmoKey_5098 a întrebat:

Am 14 ani si sunt diabetic, de vreo 3 zile imi este doame mereu, adica ma ridic de la masa si peste 5 minute iar imi este foame. De ce?
Va rog, ajutati-ma daca va fricepeti...sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Pai du-te la medic ca s-ar putea sa fie si glicemia

| SmoKey_5098 explică:

Imi controlez glicemia si este bunicica... poate este si de la adolescenta ceea ce nu cred...