| VoiceWithin a întrebat:

Hey TPU!
Are cineva vreun tatuaj sub coaste?:)
Imi poate spune si mie cam cum este durerea, adica cam cu ce a'si putea sa compar sa ma astept dinainte.
Pentru ca maine imi voi face acest tatuaj :
http://www.tattooartists.org/Img230493_feather_bird.asp

Putin mai diferit la unele detalii dar aproximativ ca acesta.
Parintii ma lasa nu este problema, si nici de bani pentru ca deja ii am.
Il voi face pe sedinte pentru ca am inteles ca cel de pe coaste doar foarte tare si nu stiu cat de tare voi suporta eu durerea.
Tinand cont ca am un pierce in limba, in buza si in ureche un flash de 2 mm.Stiu ca pierce-urile sunt altceva dar poate totusi se poate compara durerea.
Daca aveti tatuaje sunte-ti bine veniti sa lasati un raspuns ceva si cam cum a fost cand l-ati facut.
Sunt tare curioasa, si sper ca v-a fii ok.
Astept raspunsuri, multumesc frumos tuturor, dau >fundita!:D<

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Motanime a răspuns:

Te sfatuiesc sa renunti la aceasta idee pentru ca mai tarziu cand te vei maturiza, sau chiar la batranete vei regreta ca l-ai facut, pentru ca atunci cand imbatranesti pielea se "increteste"putin si iti dai seama ce nasol iti va sta. in concluzie mai bine NU

| VoiceWithin explică (pentru Motanime):

Reprezinta ceva din viata mea acest tatuaj, nu-l fac neaparat ca-mi place modelul. Deci sunt sigura de lucrul asta.Multumesc oricum pentru sfat, apreciez!happy