| Lucasrobert a întrebat:

As vrea sa ma ingras putin.ce ar trebui sa fac(vitaminele nu m.au ajutat). Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cine ti-a spus ca vitaminele ingrasa, dar nu este adevarat!
Vitaminele intaresc sistemul imunitar si suplimenteaza corpul, acolo unde sunt carente.
Ce te ingrasa cu adevarat, este hrana sanatoasa, cu mai multe calorii de cat mananci acum.
Este de ajuns sa manaci 3 mese pe zi de cate 1500 calorii si in fiecare zi vei ajunge sa castigi cateva sute de grame.

| lpavel a răspuns:

Simplu! Trebuie sa mananci cat mai mult, de 4-5 ori pe zi! Dimineata chiar daca nu ai pofta, incearca sa mananci ce-ti place, atunci vei putea manca. Iar seara dupa ce ai mancat sa te bagi la somn, sa nu mai faci nimic. Iar macar 1 data pe zi trebuie sa mananci carne! Bafta!

| Gimmy97 a răspuns:

Incearca fast food, dar daca nu vrei asa incearca sa mananci mai mulde de 2000 de kalorii pe zi
este usor sa te ongrasi crede-ma sad