| Tanasiri a întrebat:

Aseara am stat si m-am uitat cu familia la un film,iar pe parcursul filmului (stand intr-o pozitie mai ciudata ) mi-a amortit mana dreapta de mai multe ori. Scuturand-o isi revenea,dar dupa ce am terminat filmul, starea de amorteala a continuat desi scuturam mana. De aseara 2 degete (degetul mic si cel alaturat ) sunt in permanenta semiamortite. Voi a-ti patit asa ceva? Stiti ce as putea face sa isi revina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Claudiu1905 a răspuns:

De obicei degetele pe care le folosesc la mouse mai au apucaturi din astea, dar se poate intampla si asa

| ZanaCeaBuna01 a răspuns:

Incearca sa le mai misti sau sa ti mana intr-o parte.o sa.si revina... poti sa vorbesti cu unul dintre parinti tai poate lor li s-a intamplat asa ceva si o sa.ti poata da niste raspunsuri care te pot ajuta...kiss