| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU... Azi am observat ca mi-a iesit ceva ca un punct mic si transparent langa partea alba a ochiului, pe unde de obicei fetele isi dau cu creion si este iesit in afara adica nu este doar o pata... Nu ma deranjaza dar nu stiu ce este si nu stiu daca ar putea fi ceva grav. Aveti idee ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| moniquah a răspuns:

Pe globul ocular? daca da din cate stiu toata lumea il are si eu am, dar daca te deranjeaza si ai probleme din cauza lui cu vederea consulta un medic