| MădălinaDinu a întrebat:

am mare nevoie de ajutor, sunt foarte panicată. :( De 2 zile mi-a ieșit ceva la ochi. sincer habar n-am cum se cheamă. http://www.ghidmedicina.ro/......oiasa.html Ceva gen acel punct galben care se afla pe linia ochiului ( unde de obicei noi fetele ne dăm cu creion de ochi ), doar că am și înauntrul ochiului, ba chiar și la celălalt ochi. doar că e mai mare și nu iese afară. Ce să fac, ajutațimă, ce o să se întâmple, trebuie să merg la doctor? Voi mai vedea? :|

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Ai "ulcior" cum se zice babeste. cu cat te scarpini mai mult cu atat faci rau, este crema la farmacie de ochi speciala in tub bleu, intr-o sapt nu mia ai nimic daca te ti de elwinking

2 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Nu ar trebui sa te crezi in ce spun cei de aici, cel mai sigur mod este sa mergi la un doctor sau oftalmolog si sa vezi care cum e treaba. Cu cat astepti mai mult cu atat boala poate devine mai nasoala, doar ai grija si mergi la doctor.