| IngridObrien a întrebat:

Astazi le-am dat drumu micutilor mei prin casa sa zboare cum o fac de obicei dar am observat ceva ciudat la fetita are o pata rosie langa ochisoru stang sad e un rosu deschis asa nu stiu ce ar putea fi pana astazi nu a avut-o, nu da semne ca ar fi bolnavioara ba chiar mananca si bea apa si se joaca cu jucarioarele din cusca
baietelu nu are nimic, totusi eu imi fac grija pentru fetita pentru ca nu vreau sa o pierd crying(((((( m-am atasat prea mult de ea. aveti idee ce ar putea fi aceasta pata si cum as putea sa o tratez?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma rog, poate te straduiesti sa ne spui si ce fel de pasare, sau animal zburator ai in cusca!

| IngridObrien explică (pentru Violleta2022):

Am 2 perusi
baietel si fetita