| Popa_Diana_1998 a întrebat:

Ca sa fac ca sa cresc in inaltime mai repede? ..sau sa ma dezvolt mai repede? Va rog ajutați-mă. big grin
FUNDA! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Eu am stateam toata ziua in maini prin casa, ma inaltam cate 2 cm pe saptamana.

| chocos a răspuns:

Te sfatuiesc sa faci sport, nu e numaidecit sa megi la sala dar te poti antrena si acasa, exercitii de elasticitate, fuga ect.

| CucCornelAlexandru a răspuns:

Fa bazin laughing))