| Lgenends a întrebat:

Cum pot sa cresc mai repede? (la inaltime)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 7Mary7 a răspuns:

Joaca baschet.

11 răspunsuri:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Facand sport big grin cauta sporturi care ajuta la dezvoltare (mai ales pentru a te inalta) si vei gasi. E cea mai buna metoda

| DorelSudoru a răspuns:

Hormoni de crestere

| BombonicaXD a răspuns:

Ca sa cresti mai inalt/a trebuie sa mananci mult, pentru ca vitaminele, mineralele si substantele hranitoare sa iti dezvolte tesuturile, sa faci sport, gimnastica si sa iei suplimente.

| 7Mary7 a răspuns:

Ma uimesti! Ma faci pe mine proasta, dar tu nici nu stii sa scrii: ''uitete'' laughing

| EternalFire a răspuns:

Sa te Indobi si sa joci baschet

| Vladimir315 a răspuns:

Joaca diverse sporturi : Handball, basketball si o sa ajungi sa ai si 1. 8 1. 9 m depinde cand te opresti.

| 0Isabelle0 a răspuns:

Sall! Poti creste facand gimnastica aerobica de dimineata asa cum fac eu si sa mananci cat mai rar! Sper ca ai inteles! Pup:*:*:*:* Funda?

| 7Mary7 a răspuns (pentru 0Isabelle0):

Cum sa manance cat mai rar? Ca sa creasca trebuie sa manance!

| BombonicaXD a răspuns (pentru 7Mary7):

Asa e.Trebuie sa manance. Din ce sa se dezvolte daca nu primeste nici o substanta nutritiva?!

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Joaca basket, am auzit ca ajuta pentru inaltime happy

| mister1234 a răspuns:

Inotul e cel mai bun pentru crstere