| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva cum sa cresc mai repede in inaltime? Va rog ajutati-ma... happy(Funda).

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Fa mult sport de genul baschet, hanbal sau si mai bine, fa innot daca ai posibilitatea.Dezvolta foarte bine musculatura si ajuta organismele sa se dezvolte frumos si armonios!

| ewe a răspuns:

Sa te duci la baschet

| Dede_4091 a răspuns:

Fa mult antrenament de volei! eu cand am mers prima oara am avut 1.71 iar dupa 6 luni de antrenamente am 1.79winkingbafta

| Queen20 a răspuns:

Pai ar fi bine sa faci un sport cum ar fi baschet, volei dar nu cred ca o sa te ajute sa cresti in inaltime asa de mult, oricum bafta.