| Porttocalaaa a întrebat:

ce metode de a indeparta celulita (aproximativ rapid) stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Sport + masaj + alimentatie adecvata = corp sanatos, fresh, lucrat si cu un aspect placut, punct.

4 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Nu ştiu dacă e rapidă metoda dar mersul pe bicicletă/role ajută mult.

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Pai in general prin sport si putin masaj cu lipogel, anticelulitic de la Farmec.

| MineaIonutDaniel a răspuns:

Sport + masaj +alimitatie corecta = corp sanatos

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite aici cele mai eficiente 3 metode; http://www.fetelestiu.ro/......celulitei/