| xAndraa23 a întrebat:

Cum as putea sa scap de tuse cat mai rapid. M-am saturat de 2 saptamani tusec incontinuu si am nevoie de niste " leacuri babesti " Plss Help happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Cel mai simplu tratament
miere pe stomacul gol ( o lingurita 2 ) si o lingurita de miere intr-un ceai caldut
in 2-3 zile sigur iti va trece.

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Sirop de brad:d Incearca :p Daca nu functioneaza incearca aici:
http://leacuri-babesti.info/leacuri-babesti-pentru-afte/
:x Sper ca te-am ajutat:d

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Http://leacuri-babesti.info/un-alt-leac-babesc-pentru-tuse/
Pardon incearca aici celelalt e pentru afte:))