| nikolete13 a întrebat:

De vreo 2 saptamani sunt ragita si tusec foarte urat chiar daca iau pastile . Imi puteti spune si mie niste "leacuri babesti" care sa ma ajuta . Nu pot sa beau ceai nu il place, nici siropul, nici celelalte medicamente in afara de apstile si capsul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xJoyce a răspuns:

O gramada de leacuri! Fara cantat, fara tipat, fara vorbit excesiv, miere multa, chiar si ciocolata calda(bauturi caldute), cateva vizite la doctor, medicamente(dupa vizita la doctor) si dupa trei patru zile la gat vei fi pliiina de viata. Pwp!