| RockLife99 a întrebat:

cum pot scapa de urmele de superglue de pe piele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bine că nu ți-ai lipit degetele unul de altulhee hee
Spală ceva manual, aprox. 30-40 min, în apă călduță, apoi dă-ți cu o cremă pentru mâini.