| Sweete a întrebat:

Hey TpU, de cand am intrat in clasa I stranut ma mananca nasul imi curge nasul si imi curg si ochii nu stiu' ce am plz imi puteti spune ce am? FuNdOi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Buna! Sunt simptomele unei rinite alergice. Ar fi bine sa mergi la medic pentru tratament. http://www.i-medic.ro/boli/rinita-alergica

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Faci alergie la ceva ce se afla in acea sala de clasa. Sper ca nu faci alergie la scoala!

| andrei95 a răspuns:

Probabil ai o alergie cel mai bine te duci la doctor si iti va da medicamente si va depista la ce esti alergic pribabil la praful de creta

| georgiana9022 a răspuns:

Buna cu siguranta ai alergie la ceva poate in clasa este praf sau mucegai iar u esti alergica la ele dar mai bine ar trebui sa consulti un medic si sa-i zici de aceste probleme bafta :X :*

| Sweete explică:

Mersi se pare ca doar georgiana si-a dat seama ca sunt fata laughing

| Adelk a răspuns:

Probabil esti alergic la sali de clasa laughing praful aerul mai inchis cine stie du-te la un medic si spune-i asta!
Poate iti spune si un raspuns mai serios.