| anonim_4396 a întrebat:

Am inhalat praf, cred ca si polen. si stranut foarte mult si mi curg ochii si nasul, vreo solutie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cine1cine a răspuns:

Pune niște spirt pe vată și dă-te pe față, incearcă să inhalezi spirt pe nas. Și o să-ți treacă imediat!

2 răspunsuri:
| LittleHobbitLover a răspuns:

Trebuie să mergi la doctor, și îți va da niște picături sau sprayuri.
Numai bine!

| adrybubuok a răspuns:

Du-te la un medic ( alergolog) si el te va comnsulta si iti va da niste medicamente ca sa iti treaca.