| Cosminulabc a întrebat:

deci sa zicem ca am mancare intre dinti si dorm cu mancarea intre dinti imi pot cadea firmituri in gat si sa ma inec?
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu, doamne fereste cum sa iti cada, doar nu ai carii de 1 metru laughing

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, adica e ceva mai complicat.
Sa-ti povestesc ce am patit eu. Invatam sa merg pe role pe la 8 ani si am cazut si mi-am zgariat genunchiul.
De atunci m-am antrenat si am devenit cea mai buna laughing.
Bafta!

| Voidwithin a răspuns:

Oamenii de stiinta tocmai au descoperit o noua fobie multumita tie.

| Misfits a răspuns:

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
vezi sa nu te ineci ca e grav

| Libertus a răspuns:

Ba...retardata rau întrebarea, da măcar am ras. laughing