| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dillema din cauza careia era sa ma inec cu mancare. De ce se acorda stele Michlelin la restaurante? Ce legatura are omul ala cauciucat alb de la firma de cauciucuri cu mancarea?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Greu sa cauti pe Google, asa-i boier? Uite, sa nu efort:

https://chilipepper.ro/ce-sunt-stelele-michelin-si-cum-se-acorda/

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Wr3nch):

Nu ma intereseaza google, apreciez timpul si efortul tau multumesc, pentru mine este importanta parerea utilizatoriilor TPU vizavi de aspectul asta socant

1 răspuns: