| AnaMariaBUBU a întrebat:

Hei tpu..azi dimineata când m am trezit, tot am impresia ca mi a intrat un păianjen în urechea dreapta..nu mă doare nimic sau ceva..doar parcă as avea ceva în ureche.Ce simtome sunt atunci când îți intră un paianjen în ureche? Credeți ca mi a intrat? Ce trebuie să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Mai spala-te.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Te-as ajuta dar n-am habar. Nici nu stiu daca sta acolo dar la fel de bine te-ar putea afecta. Mergi la ORL daca ti-e frica de ceva sau cauta inainte pe Google si mergi oricum.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Poate ai facut otita sau vreo infectie, nu cred ca sunt sanse sa iti fi intrat un paianjen in ureche. O vizita la medic nu strica, daca simptomele raman pentru mai mult timp.

| Leatherleader a răspuns:

Te-a tras curentul. Nu cred că ți-a intrat nimic în ureche.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

laughing))))))))))))) rolling on the floor)))))) Esti proasta rau de tot laughing))))))))) ( scuze pentru jignire ) dar cum naiba sa iti intre un paiajen in urechie noaptea? Ai curent la masea puneti un tampon de vata si il faci cu spirt sau cu parfum si il pui in urechie.

| AnaMariaBUBU explică:

Atunci la ce l ai dat?

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMariaBUBU explică:

Da e posibil..pai am pus categoria asta ca să mi se răspundă mai repede

Răspuns utilizator avertizat
| AnaMariaBUBU explică:

Să ți mănânc hazul pe care nu l ai

| AnaMariaBUBU explică:

Fără auto caracterizări

| AnaMariaBUBU explică:

Nu noaptea, ci azi dimineață s a intamplat.