| Panteraa a întrebat:

Ma ustura putin ochii. Acum o saptamana am fost racita si eu de obicei cand sunt racita ma afecteaza si la ochi, imi lacrimeaza si ma ustura. Raceala e acum pe sfarsite ( doar imi mai curge nasul putin laughing ) si ochii ma ustura un pic. Nu ii pot tine deschisi normal mult timp, simt nevoia sa ii strng putin. La calculator nu stau toata ziua. Mai mult seara cand termin cu temele si invatatul. De la ce poate fi? O sa merg si la un doctor daca nu imi revin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KILLER123 a răspuns:

Poate sa fie ca la mine eu am un fel de alergie de la praf sau colbul de afara si de obicei la mine e asa dar ma dau cu un fel de unguent dar nu tin minte denumirea