| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Oare ar trebui sa merg la doctor daca am niste probleme cu ochii. ex:ma ustura vad putin in ceata, imi lacrimeaza mereu, nu pot citii,?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Da

| EvangelineLovin a răspuns:

Da! Pana nu se agraveaza.

| oanabuysomeweed a răspuns:

Sincer,parerea mea.big grinA.Succes

| liviufirst a răspuns:

Da. Posibil sa ai o modificare de dioptrii. Sper sa nu fie adevarat si sa nu fie necesari ochelarii ( asta in ideea ca nu porti deja). Bafta si sanatate multa.

| youaremyfavouritecolour explică (pentru liviufirst):

Mersi de raspuns si nu, nu port ochelari

| 4everYO a răspuns:

Da,poate iti trebuie ochelari sau poate de la nerviwinking

| SXOR a răspuns:

Da, si clar! Cu ochii nu e de glumit

| bia29 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sigur.e nevoie de un control happy