| girllll a întrebat:

cand stau la calculator sau citesc ma ustura ochii si imi lacrimeaza... dc?

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ai probleme cu ochi
du-te la un control si vezi poate trebuie sa porti ochelari
ai grija de tine happy

| Daria a răspuns:

Proabil iti trebuie ochelarI...Si poate abuzezi de calculator, incearca sa nu mai stai prea mult timp la calculator. Dar sfatul meu e sa mergi la medichee hee
Fundita:*?

| cornel a răspuns:

Pentru ca stai mult

| cornel a răspuns:

Sau poate pentru ca stai prea atenta la monitor.incearca sa nu te uiti prea mult fix pe ecran

| hd04wbw a răspuns:

Pai din cauza oboselii.Incearca sa citesti cu pauza si sa nu stai mult la calculator. Daca problema persista si devine mai grava adreseaza-te unui oftalmolog.

| hd04wbw a răspuns:

Din cauza oboselii.Incearca sa citesti cu anumite pauze ( daca citesti mult) si nu sta la calculator mult. Daca problema persista si devine mai grava adreseaza-te unui oftalmolog.

| anca_7959 a răspuns:

Ai tensiunea mare in ochi. du-te la un control, poti chiar orbi din cauza asta