| Nyu23 a întrebat:

Am 15 ani iar acum aproape o saptamana mi-am scos amigdalele. Durerile au mai trecut, iar una din cojile acelea albe care se formeaza dupa operatie, a picat. De cateva zile imi curge nasul... si ma ustura ochii, ca de la raceala, facandu-ma sa ma simt foarte obosita. E normal sa-mi curga nasul, dupa operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZoeyMe a răspuns:

Nu prea cred ca are legatura, desi amigdalele te protejeaza de raceala. Daca inainte cand inspirai aer rece faceai amigdalita acum trei direct la bronsita, traheita...etc.Totusi nu o sa mai ai polipi deci e bine.