| Justmeandmysmile a întrebat:

nu stiu ce am dar stomacul meu este foarte agitat si mi-e greata, cred ca din cauza ca trebuie sa iau multe pastile pentru raceala, fiindca sunt racita, am vomitat, am avut febra etc. Vreo idee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alexandra_5902 a răspuns:

Farmacie sau doctor. Nu improviza cu sanatatea

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna pentru problema ta exista o solutie, la firma cu care eu colaborez de o perioada lunga de timp in domeniul nutritiei si este lider mondial in domeniul sau de activitate si ar putea rezolva marea majoritate a problemelor tale in cazul in care esti interesata de mai multe detalii contact tiriboxi@gmail.com sau 0765948501

| Specie a răspuns:

Ce pastile urmezi?
Mai sunt si reactii adverse etc, spune-mi ce pastile urmezi ca sa iti pot da cateva info.