| AlexaGamer a întrebat:

Nu stiu cum să spun dar am scurgeri vaginale(secreții) că să zic așa și este normal să am asta daca inca nu sunt pe ciclu? rolling on the floor

Really acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Secrețiile sunt normale, la unele persoane sunt abundente, la unele aproape insesizabile, dar nu ai de ce sa îți faci griji.
Doar in cazul in care au miros neplăcut și își schimba culoarea, asta înseamnă infecție.

| Andreeush a răspuns:

Secreţiile vaginale sunt perfect normale.
Corpul tău le produce pentru a-şi curăţa şi hidrata vaginul.
Dacă mucoasa vaginului tău ar rămâne uscată, ai fi predispusă la infecţii vaginale.

| AlexaGamer explică (pentru Andreeush):

Ok, yucks! nu este uscata laughing

| stefan1993ful a răspuns (pentru Andreeush):

Complicate mai sunteti măi fetelor.Ce simplu e să fii bărbat!

| AlexaGamer explică (pentru stefan1993ful):

Da stiu! As vrea sa fiu baiat smr happy

| stefan1993ful a răspuns (pentru AlexaGamer):

Eii hai sa ne cunoaștem!