| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU
Nu stiu de unde si de ce da am inceput sa ma constip si m-am dus si mi am cumparat dulcolax, dar imi e frica sa nu patesc ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ss501 a răspuns:

Îți recomand un ceai de crusin înainte de culcare.

| AvalohAlyn a răspuns:

In principiu nu ai ce sa patesti decat sa iti vina sa faci scaunul.
Recomand SennaLax (cu senna si crusin)sau ceai de senna sau crusin inainte de culcare Sau daca nu ia Dulcolax-ul pe care l-ai luat.Sanatate. Zi faina.

| Himynameis a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sigur nu am ce? Ma doare fundul ingrozitor mai sunt si genu de persoana care se sperie si intra in panica cand are ceva