| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Hey tpu.scuzati-mi termeni sau intrebarea..am o problema nu stiu cum sa
> ma exprim in tehnici medicale "flegmez" intreaga zi parca am ceva in gat tot
> timpu si trebuie sa scuip ca un barbat sa scap de ea nu stiu de la ce mi sa
> format cred ca de la tigari.am fost la medic si mi-a zis ca am plamani curati
> nu sunt racita nu am alte probleme atat ca flegmez sau cum se mai zice harca
> scuzati-mi limbajul.ce pot face? cum sa fac sa dispara. daca stiti cumva sau daca v-ati intalnit cu asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ImCalledLamă a răspuns:

Daca fumnezi, d-acolo e. Adica ai muci in gat laughing de unde stii, poate ai racit in gat.
SaNaTaTe