| SkyIsMyLimit a întrebat:

Hey TPU...stie cineva din ce farmacie din Braila as putea achizitiona o bratara anti-tantari? Cat costa? mersi mult anticipat.VOT-daca raspunsul e folositor! Scuze pentru categorie.dar e cea mai apropiata de intrebarea mea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Incearca la DM, in Mall. Si mai e o farmacie in Mall...nu mai tin minte care. Cred ca SensiBlu.

3 răspunsuri:
| SkyIsMyLimit explică:

Da.exista

| mariusbaiatfinut a răspuns:

Exista asa ceva?