| KimY a întrebat:

Ce crema/spray as putea cumpra impotriva tantarilor? Cam cat ar costa si de unde l-as putea achizitiona(farmacie, magazin...etc.)?

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

De spray am auzit dar de crema nu rolling on the floor

Gasesti la magazin in jur de 8-10 lei!

| kidulinha a răspuns:

Autan. Costa 10-11 lei. Este si spray si crema parca. De la farmacie tongue Sau prin magazine gen carrefour, cora... dar de la farmacie sigur.

| kidulinha a răspuns:

Eu ma refereamla crema sa te dai pe piele cu ea... sa nu te muste tantariitongue si la spray tot d-aia, pentru piele ta. Asa poti sa-ti cumperi si Raid laughing ii fac astia o reclama...si intr-adevar e f bun, cand stau cu tubu' de Raid in mana zici ca sunt exterminator laughing Dar e bun. Dar eu am inteles ca vrei ceva pentru piele tongue :*

| andrei a răspuns:

Mergi la rorice magazin si ceri un spay de tanari costa in jur de 5 lei...dar o sa miroasa in camera unde daibig grin

| andrei a răspuns:

Mergi la rorice magazin si ceri un spay de tanari costa in jur de 5 lei... dar o sa miroasa in camera unde daibig grin

| claudiea79 a răspuns:

Raid iei aparat si cumperi pastile de tintari. pui in priza noaptea nu o sa mai ai tintarii nici muste. aparatul raid este la carrefour baneasa

| Deeeia a răspuns:

Chicco Spray, Autan, Sano Dy Pump, Sano Dy Roll On

http://www.roinsect.ro/pesticid/spray-protectiv-contra-tantarilor-/133

http://idealbebe.ro/......-6145.html

dar AUTAN este cel mai bun! fundita? :)