| SnYcK3rS a întrebat:

sunt baiat, am 16 ani si sunt rr'ait laughing...cum as putea sa scap de asta? Vorbesc si foarte repede si nu se intelege mai nimic. ce as putea face?

FUNDA
big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Raceala obisnuita trece in 7 zile cu tratament si in 7 zile fara! TINE MINTE!

| Adina77 a răspuns:

Nimic.
Face parte din farmecul tau personal.

| negru30 a răspuns:

Baietii ca tine sunt foarte simpatici cand vorbesc

| Raduta_Constantin_Cornel_1984 a răspuns:

Mergi la doctor sunt clinici specializate si in Romania

| white_2190 a răspuns:

Ai putea sa te obisnuiesti cu lucrul acestatongue multe persoane si-ar dori sa fie ss-ite sau rr-ite...asa ca bucura-te de ce aitongue

| white_2190 a răspuns:

Si app. poti sa incerci sa fii mai calm, si sa nu mai vorbesti repede, iar persoana care te asculta in momentul respectiv te va intelege.succes

| Diux96 a răspuns:

Ai putea sa incerci sa vorbesti mai rar happy

| trafikantu a răspuns:

Frate eu sunt sssit. moare fetele dupe mine, bucura`te de asta si o sa fie bine!winking

| ali98na a răspuns:

Fa un curs de dictie

| Demon3D a răspuns:

Asa si eu, dar e un avantaj.