| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU...sunt disperata. Cand alerg sau fac efort ma doare in partea dreapta jos. Cand incetez activitatea nu ma mai doare deloc. Greata n-am, varsaturi nu, cand ma palpez nu ma doare. Ce ar putea fi? Sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Posibil apendicita!

| TiMan a răspuns:

In partea dreapta jos unde? Jos la spate, jos la picior...
Oricum daca e in partea dreapta a abdomenului iti recomand sa te duci la un doctor, ai putea avea apendicita. La mine tot asa a inceputbig grin

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

thinking hmm mai bine du-te la un doctortongue

Si mie mi s-a intamplat la fel cand faceam handbal si de fapt aveam apendicitahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jos la picior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea fi apendicita chiar daca la palpare nu doare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fine, s-a dovedit ca durerea nu era de apendicita, era de ovare. Mi s-a dat sa iau No-spa de 3x pe zi si supozitoare.hee hee