| Olivikaa a întrebat:

Hei prieteni! Pe colega mea de banca acum 2 saptamani a inceput sa o doara in partea inghinala a piciorului stang din cauza ca a alergat. Nu putea alerga deloc. Dupa a urmat durerea in partea dreapta, raceli scurte dar rele, febra 40 de grade noaptea, greata, varsaturi si acum o paste gripa. Credeti ca s-a declansat de la durerea de picior? Fundaa:X

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

NU are legatura. Durerea este de la muschii flexori ai soldului, care nu e ceva anormal sa o doara mai ales daca nu avea antrenament.