| Buhaluci22 a întrebat:

Sunt mai inchisa la culoare,creola (Ca antonia, putin mai deschisa) Si am sfarcurile de culoare maro inchis..As vrea sa le am de culoare roz.La labii la fel,sunt mai inchise.Ce sa fac sa le mai deschid la culoare? Mi-ar sta bine daca ar fi de culoare roz? Fara batjocura, multumesc! Precizez ca am 15 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica ti ar sta mai bine. Da tu umbli in curu gol mereu ca sa iti stea mai bine roz sau maro? De unde fatati intrebari din astea?

| relian a răspuns:

Cu clor, am mai citit undeva ca vand sau se vinde clor pentru gay laughing sasi albeasca aia ce au laughing cauta cine stie poate gasesti, dar sigur am citit asta undeva si nu era gluma.Stiu ce spui de sfarcuri si mie imi plac tot alea roz, astea asa culoare inchisa is naspa, dar na merge daca ai sfarcuri bune.De restul ce mai spui lasa asa.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Culoarea pielii un factor genetic si nu poate fi influențată.

| DaniTDCI a răspuns:

Te pot ajuta eu sa ti se albeasca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara batjocura, ce dracu' ai cu tine? Las-o in ma-sa de culoare in pace, ce atata panica... Asa e normal. N-ai ce face tu.

| Buhaluci22 explică (pentru anonim_4396):

Cum am spus, daca ai chetbsa ti bati joc, vezi ti de alta treaba.Eu doar intrebam.Nu te am obligat sa raspunzi

| Rorry a răspuns:

Nu imi dau seama daca vorbesti serios sau nu...dar in cazul in care vorbesti serios, iti spun ca nu poti schimba cularea pielii, si sa nu incerci, mai ales in zonele precizate de tine, care sunt f sensibile. iar cine zice ca poate, face misto de tine.accepta-te asa cum esti, nu o sa stea nimeni sa iti analizezi culoare pielii....de prin zonele mentionate

| George20123 a răspuns:

Te ajut eu...

| Buhaluci22 explică (pentru George20123):

Cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Buhaluci22):

Tu chiar nu ai simtul ala cand cineva te ia la shto'?