| LawlietL886 a întrebat:

Hey TPU!
Unde pot găsi gel de salvie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LawlietL886 explică (pentru crud):

Mulțumesc că mi-ai răspuns din nou.

| crud a răspuns (pentru LawlietL886):

Te indemn din nou, mergi la stomatolog, pentru ca el poate identifica exact ce ai (daca ai), faza in care este si ce este de facut. Ceea ce ti-am spus eu este doar adjuvant, nu "rezolvant" si este din experienta mea.

| anonimaalee29 a răspuns:

De obicei la magazine naturiste sau plafar gasesti produse din plante