| iulianus111 a întrebat:

De unde pot face rost de salvie(Nu va ganditi la cea divinorum).
Am vreo sansa sa gasesc la farmacie pliculete de ceai cu ea?
Sau daca nu unde pot gasi salvie.
Multumesc
Ps:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GreenSky a răspuns:

Eu am acasa ceai de salvie! Se gaseste la farmaciile naturiste!

| deeah2elen a răspuns:

Da! se gasesc la magazinele naturiste, nu la farmacie.

| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Salvia se gaseste la orice farmacie, asa ca iti recomand sa mergi la cea mai apropiata farmacie. O zi buna!