| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

vreau sa ma ingras pana la 50 Kg, am avut 50 kg dar am slabit brusc 49-48 kg (chiar in ziua de anul nou). Si am nevoie de ajutorul vostru vreau alimente/mancare care ingrasa foarte rapid sa fie nesanatos ca sa am 50 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
1-2 kilograme nu intră în discuție!
Mergi pe o alimentație echilibrată, practicarea unui sport, hidratare!
Pa, pa.

| AnnaAnnne a răspuns:

În caz ca eşti fata chiar nu ti recomand sa te ingrasi, dupa aceea o sa ti doresti sa slabesti, iar daca eşti baiat fast-food ul e cea mai buna solutie. Cunosc pe cineva care dorea tot ca tine sa se ingrase si nu reuşea.A inceput la un moment dat sa mănânce in fiecare zi de la Mec si de la 50 de kg a ajuns la 70 intr o luna

| Rosaura2003 a răspuns:

Pai trebuie sa mananci numai Carne si cartofii prajiti si numai Prajelii! Dar poti sa te duci la MCdonald´s sau Kfc sau orice Fast food. happy!